Hakkımızda

ÖNCELİĞİMİZ VE HEDEFİMİZBirinci önceliğimiz kişilere asistanlık mesleğini kazandırıp Türkiye’de asistan çalıştırma kültürünü yaygınlaştırmayı ve asistanların iş yaşamını kolaylaştırdığı imajını yaymayı hedeflemek.


Gelirimizin %50’sini hizmet asistanlarına verip aylık gelirlerini artırarak ek bir gelire ihtiyaç duymamalarını sağlamak.


Hizmet talep eden kişileri ve hizmet veren firma, işletme ve ustaları bir araya getirerek sosyal platform oluşturmak ve bu platformla kişilerin hizmet talepleri için bütçelerine uygun firma, işletme ve ustalara daha hızlı ulaşmalarını sağlamak.

Türkiye’de kentsel dönüşüm projelerindeki en büyük sorun doğru firma, işletme ve ustalara ulaşamamak. 

Hizmetasistanım.com hizmet platformumuzda doğru firma, işletme veya ustalara ulaşmalarını sağlayarak kentsel dönüşümün daha hızlı ve kaliteli ilerlemesini mümkün kılacaktır.


Uzman asistanlarımız firma, işletme ve ustalara kurumsal kimlik kazandırıp gelirlerini arttırmalarını sağlamak için firma, işletme ve ustaları bilgilendirir ve bütün aşamalarda firma, işletme ve ustalarla beraber çalışır.


Paylaşımlı ofis sistemlerinde var olan tüm dezavantajları ortadan kaldıran ve ilaveten bazı avantajlar getiren unwalled office sistemini Türkiyede bulunan bütün illere yaymak.
HİZMET ASİSTANIM HİZMET PLATFORMUNUN İŞLEYİŞİ


Tekniğin bilinen durumu,


Günümüzde insanlar istedikleri özelliklere sahip hizmeti alabilmek için ihtiyaçları olan hizmeti sağlayan işletmelerin ve ustaların yanlarına gitmeleri gerekmekte ve kendilerine uygun hizmeti verecek işletmeyi bulmak için de saatlerce gezmek durumda kalmaktadırlar. Buna rağmen kişiler bütçelerine uygun ve istedikleri özelliklere sahip hizmeti sağlayan işletme ve ustaları bulmakta sorun yaşamaktadırlar.

İnterneti iyi kullanabilen kişiler ise online hizmet talebi alan hizmet platformlarında bütçelerine ve almak istedikleri hizmete en uygun olan işletme ve ustaları zamanında bulamamaktadırlar.  

En büyük sorunun ise online platformlarında almak istedikleri hizmeti işletmelerle ve ustalarla konuşup anlatamamak ve almak istedikleri hizmeti yazarak iletmek zorunda kalmalarıdır, bu sorundan dolayı işletme ve ustalara hizmet taleplerini istediği gibi anlatamama sorunu oluşturmaktadır ve yine bundan dolayıdır ki firma ve ustaların çoğu zaman hizmet taleplerine doğru fiyat veremedikleri görülmektedir.

İnterneti kullanamayan veya konuşarak görüşme sağlanmasını tercih eden kişiler ihtiyaçlarını tam olarak karşılayamamakta ve aynı sorunları yaşamaya devam etmektedirler. 

Sonuç olarak yukarıda anlatılan olumsuzluklardan dolayı ve mevcut çözümlerin konu hakkındaki yetersizliği nedeniyle, hizmetasistanım.com hizmet platformunun yapılması gerekli kılınmıştır. 


HİZMET ASİSTANIM.COM İŞLEYİŞİ


Mevcut hizmet platformumuz yukarıda bahsedilen gereksinimleri karşılayan, tüm dezavantajları ortadan kaldıran ve ilaveten bazı avantajlar getiren hizmet asistanı ile ilgilidir.

Hizmet talebinde bulunan ve hizmet veren işletme ve ustaları bir araya getiren bir çeşit hizmet sağlama platformudur.

Hizmet asistanım platformundan hizmet talep etmek için kısa bir üyelik oluşturup almak istediğiniz hizmet için firmaların hizmet profillerini inceleyip daha önce yaptıkları işleri ve yorumlarını inceleyip 5 firma veya ustadan aynı anda fiyat teklifi almalarını sağlamak veya fiyat teklifleri ile uğraşmadan uzman asistanlarımızın sizi aramasını sağlayıp hizmet talebinizi uzman asistanımıza sesli olarak iletip sizin çıkarlarınızı dikkate alarak bütçenize uygun olan doğru firmayı bulmanıza uzman asistanımızın yardımcı olmalarını sağlayabilirsiniz.

Hizmetasistanım.com da sık hizmet taleplerinde bulunan kişiler (Yöneticiler, Müteahhit, Fabrika Yöneticileri vb.) kişisel asistanlık talebinde bulunabilirler. Kişisel asistanlık sisteminden yararlananlar herhangi bir işlem yapmadan kendilerine tanımlanan hizmet asistanını telefonla arayıp çok kısa zamanda hizmet taleplerini hızlı bir şekilde alabilirler. (Konferans, seminer, araç kiralama, usta talepleri vb. )

Bireysel hizmet talebinde bulunan üyelere her bir hizmet talebi için hizmetasistanım.com bir asistan yönlendirilir. Bu sayede birebir hizmet talepleri hakkında bilgi alıp doğru olan firmayı, işletmeyi veya ustayı kısa zamanda bulabilirler.